Niewidoczne nici zatrzymujące upływ czasu

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on LinkedIn0Share on Tumblr0

silhouette12
Upływający czas nie jest sprzymierzeńcem skóry twarzy. Chcąc walczyć z oznakami starzenia wiele pań decyduje się na inwazyjne zabiegi liftingujące. Tymczasem medycyna estetyczna pozwala zastosować metodę, która w zupełnie niewidzialny sposób pozwala przywrócić młody wygląd. Poznajcie Silhouette-Soft – nici, które pomogą zatrzymać tykający zegar.

Silhouette-Soft to nici chirurgiczne do których przymocowane są bio-wchłanialne stożki. Zbudowane z kwasu polimlekowego trzydziestocentymetrowe nici wprowadza się pod skórę w miejscu „wejścia” i wyprowadza w miejscu „wyjścia”. Dzięki stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, efekt zabiegu jest niemal natychmiastowy. W warstwie tkanki tworzy się napięcie, które podnosi zwiotczałą skórę.

Bio-wchłanialne nici to prawdziwy hit wśród zabiegów medycyny estetycznej. Przede wszystkim skóra nie jest narażona na nacinanie, zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji, a efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. – mówi dr Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Zabiegi pozwalają przywrócić objętość skóry, podnieść brwi i znacznie zredukować oznaki starzenia. – dodaje.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Trwa około 30 – 40 minut. Nie jest wskazany dla osób u których zdiagnozowano alergię lub nadwrażliwość na ciała obce w zakresie biomateriałów plastycznych.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.