Komputronik na festiwalu fantastyki Pyrkon 2015

maxresdefault
Już 24-26 kwietnia rozpocznie się XV edycja Pyrkonu, największego festiwalu fantastyki w Polsce. Nie mogło zabraknąć na nim firmy Komputronik, która przygotowała specjalne stanowisko dla graczy i fanów elektronicznej rozrywki.

Festiwal Pyrkon to trzydniowe święto miłośników fantastyki i szeroko pojętej popkultury. Specjalne atrakcje zaplanowano też dla fanów gier komputerowych. Współtwórcą Bloku Gier Elektronicznych jest firma Komputronik, która wraz z MSI, Razer oraz Techlandem przygotowała specjalne stoisko. Fani gier będą mogli spróbować swoich sił w zaprezentowanej przed kilkoma dniami GTA V na PC. Poza strefą wolnej gry w megaprodukcję Rockstara, zaplanowano również rywalizację w trybach deathmatch oraz wyścigów samochodowych. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody.

Główną atrakcją na stoisku Komputronika będzie turniej w Heroes of the Storm, popularnej grze MOBA. Pięcioosobowe drużyny będą rywalizować w szybkich i pełnych akcji pojedynkach. Strategia i odpowiedni rozwój swojego avatara pozwolą wywalczyć atrakcyjne nagrody. Na sobotni wieczór zaplanowano specjalną atrakcję w postaci meczu, w którym zmierzy się ekipa Komputronik i wybrana wcześniej drużyna składająca się z gości Pyrkonu.

Dodaj komentarz