Nie masz pieniędzy na komputer? Nic bardziej mylnego!

pexels-photo-331684Wydaje Ci się, że aby zakupić dobry sprzęt, konieczne jest odłożenie sporej sumy pieniędzy? Nie, jeśli stawiasz na jakość komputera, a nie np. na jego ładny wygląd. Wystarczy już niecałe 1000 zł, by zaopatrzyć się w dobrej jakości komputer, który posłuży Ci tak w domu, jak i poza nim. Mowa o komputerach poleasingowych.

Co to jest „poleasingowy”?

Laptopy poleasingowe http://www.servecom.pl/laptopy zazwyczaj pochodzą od właścicieli różnych firm, którzy wzięli w leasing sprzęt do wyposażenia swojego biura. Takie komputery zazwyczaj stoją w jednym miejscu, są użytkowane jak cudze mienie, czyli łagodnie, a niektóre z nich nawet nigdy nie zostały wyjęte z opakowania. Firmy często sprzedają sprzęt, który wcześniej został zakupiony w nadmiarze lub został wymieniony na nowszy. Wiele przedsiębiorstw dba o to, by komputery ich pracowników były identyczne, stąd rezygnacja z danego sprzętu niekoniecznie wiąże się z jego słabą jakością, czy ograniczoną użytecznością.

Komputery poleasingowowe, trafiają do zakładów serwisowych, gdzie przechodzą przegląd i po akceptacji zostają dopuszczone do ponownej sprzedaży. Co ciekawe, decydując się na zakup w takim miejscu, dostajesz dodatkową gwarancję w przypadku ewentualnej usterki, a jednak płacisz znacznie mniej, niż w przypadku nowego modelu komputera zakupionego w salonie RTV i AGD. Pracownicy zakładu serwisowego znacznie lepiej znają się na oferowanym sprzęcie, niż pomocnicy w komercyjnych marketach. W tym sensie dostajesz najlepszej jakości sprzęt z rekomendacją specjalisty.

Jak tanio może być?

Jeśli Twoje potrzeby zaspokoi mały laptop lub notebook, nie musisz wydawać nawet tysiąca złotych. Spodziewałeś się większej sumy? To normalne, gdy oglądasz wyłącznie ofertę na nowe komputery. Sprawdź sam, zdziwisz się jak dobrej jakości komputery mogą być tanie. Zobaczysz, że używanie nie oznacza brzydkiego, czy zniszczonego. Komputery poleasingowe bardzo często prezentują się doskonale, ich zawartość jest wnikliwie sprawdzona, a Ty doskonale wiesz, na co się decydujesz podczas zakupu. Nie myśl o wielomiesięcznym oszczędzaniu i wydaj tyle, na ile Cię naprawdę stać.

Dodaj komentarz