Studencie, sprawdź się w konkursie TAURON Dystrybucja

tauron
30 września 2015 roku – tę datę powinni zapamiętać wszyscy studenci, którzy chcą swoją pracę magisterską poddać profesjonalnej ocenie jury składającego się z przedstawicieli świata nauki i z TAURON Dystrybucja. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu na najlepszą pracę są „Inteligentne systemy dystrybucji energii elektrycznej”. Na jego zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych.

Ruszyła druga edycja konkursu firmy TAURON Dystrybucja., którego celem jest wsparcie młodych i kreatywnych studentów oraz wyłonienie pracy magisterskiej obejmującej zagadnienia z obszaru inteligentnej dostawy energii elektrycznej. Konkurs skierowany jest do adeptów Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Opolskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Warszawskiej oraz Politechniki Wrocławskiej, którzy bronią swoją pracę magisterską w roku akademickim 2014/2015.

Pierwszy etap rywalizacji, podczas którego komisja wyłoni 10 najlepszych prac zakończy się 7 października br. Z autorami najlepszych projektów, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu, firma skontaktuje się do 9 października. Na laureata najlepszej pracy czeka nagroda w wysokości 10 000 zł. Komisja może przyznać także wyróżnienie w wysokości 3 000 zł.

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu został Artur Maciąg z Politechniki Częstochowskiej, który zbudował analizator jakości energii elektrycznej, umożliwiający pomiar, wyznaczanie oraz rejestrację podstawowych parametrów zasilania. W tym przypadku jury konkursu doceniło przede wszystkim praktyczny wymiar pracy laureata.

Aby wziąć udział w konkursie, do końca września należy przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres [email protected] wraz z krótkim streszczeniem pracy. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się stronie: www.tauron-dystrybucja.pl/pl/konkurs.

Dodatkowo dla studentów wcześniejszych lat firma przygotowała program letnich praktyk, które można odbyć w różnych oddziałach dostawcy prądu w terminie 1 – 31 lipca 2015r. Żeby sprawdzić zdobytą dotychczas wiedzę i umiejętności w praktyce oraz zdobyć cenne doświadczenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie firmy i poczekać na informacje o dalszych krokach rekrutacji.

Dodaj komentarz