TomTom prezentuje nowe nawigacje z serii GO z dożywotnimi subskrypcjami usług Mapy świata i Fotoradary

tomtom
Wraz z pojawieniem się nowych nawigacji TomTom wprowadza dożywotnie subskrypcje usług Mapy świata i Fotoradary (1). Dożywotnie mapy pozwalają podróżować po całym świecie bez dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania nawigacji TomTom GO (2). Dożywotnia subskrypcja usługi Fotoradary zapewnia informacje o lokalizacji urządzeń (zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych) wykonujących zdjęcia kierowcom łamiącym przepisy również w ciągu całego okresu posługiwania się nawigacją.

TomTom GO 510, 610, 5100 i 6100 mają całkowicie interaktywny ekran, obsługiwany za pomocą gestów rozsuwania i zsuwania palców, powiększania i przesuwania obrazu. Charakteryzują się również bogatym interfejsem użytkownika, uproszczoną interakcją, zastosowaniem map 3D [3] oraz funkcją Dotknij i jedź. Kierowcy mogą wybierać pomiędzy ekranami o przekątnej 5 i 6 cali.

Aby jeszcze bardziej ułatwić codzienne poruszanie się, w menu głównym nowych urządzeń TomTom GO zastosowano przyciski „Jedź do domu” i „Jedź do pracy”, upraszczające i usprawniające nawigowanie.

Nawigacje TomTom GO łączą informacje o ruchu drogowym podawane w czasie rzeczywistym
z technologią bazującą na danych historycznych, aby zawsze oferować kierowcom najszybszą dostępną trasą. TomTom Traffic obejmuje wszystkie odwzorowane dróg i łączy dane z milionów źródeł z całego świata, aby dostarczyć informacje o ruchu drogowym tak dokładne, że może wskazać początek i koniec korka z dokładnością do 10 metrów.

„Wraz z wprowadzeniem dożywotnich map świata i dożywotniej subskrypcji usługi Fotoradary do naszych nowych urządzeń TomTom GO, oferujemy kierowcom najbardziej wszechstronny pakiet jaki kiedykolwiek udało nam się stworzyć. Naszym celem jest pomoc w uniknięciu korków i umożliwienie jak najszybszego dotarcia do celu niezależnie od tego, gdzie na świecie znajduje się użytkownik rozwiązań TomTom” – mówi Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca działu TomTom Consumer.

Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic jest dostępna za pośrednictwem smartfonu w przypadku nawigacji TomTom GO 510 i 610. TomTom GO 5100 i 6100 oferują ją z wykorzystaniem wbudowanej karty SIM z nielimitowaną ilością danych i bez dodatkowych kosztów związanych z roamingiem.

Nowe nawigacje TomTom są kompatybilne z usługą TomTom MyDrive (4). Po raz pierwszy, kierowcy mogą użyć swoich smartfonów, tabletów lub komputerów, aby sprawdzić informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, planować trasy i wysłać miejsca docelowe do swoich nawigacji TomTom GO, zanim znajdą się w samochodzie. Wcześniejsze modele TomTom GO (5) są również kompatybilne z MyDrive dzięki nieskomplikowanej aktualizacji oprogramowania.

Nowe nawigacje TomTom GO są dostępne w cenie od 899 zł. Więcej informacji pod adresem http://tomtom.com/pl_pl/drive/car/products/index.html

(1) Dożywotnia subskrypcja usług TomTom Traffic, Mapy świata i Fotoradary: otrzymasz usługi TomTom Traffic i Fotoradary oraz możliwość pobierania co roku co najmniej 4 pełnych aktualizacji map fabrycznie zainstalowanych w urządzeniu przez cały okres jego użytkowania. Do pobierania nowych map i aktualizacji potrzebny jest komputer z połączeniem internetowym i konto MyTomTom. Więcej informacji na stronie tomtom.com/lifetime

Dodaj komentarz