Elegancki Kraków

7f609a6f56ace73c4cda7c315e94bece91d2450fW Krakowie, jak i w wielu innych dużych miastach Polski zapanowała obecnie moda na elegancję. Wracamy tutaj do dawnych lat- chcemy być damami w każdej sytuacji.

Jednak dzisiaj życie jest znacznie szybsze- dawniej kobietom łatwiej było być eleganckimi, kiedy nie czekały na mrozie na autobus, nie pływały na basenie, nie spędzały całego dnia w pracy czy też nie miały sytuacji, w których praktycznie całą dobę były na nogach. Jak zatem dzisiaj możemy zadbać o świetny wygląd przez cały dzień?

Makijaż permanentny

Z pomocą przychodzi nam tutaj przede wszystkim makijaż permanentny. Wbrew powszechnej opinii nie jest on ani bardzo mocny ani wulgarny, a zapewnia nam piękny wygląd niezależnie od czynników zewnętrznych czy też naszego samopoczucia. Gdzie go możemy wykonać? Salon kosmetyczny oferujący makijaż permanentny w Krakowie na pewno nie będzie trudno znaleźć. Jednak warto tu nadmienić, że podczas wyboru salonu nie warto kierować się ceną, lecz umiejętnościami i kompetencjami kosmetyczki oraz higieną w salonie. Jak właściwie wygląda taki makijaż?

Makijaż permanentny brwi i oczu

W kwestii oczu to zazwyczaj panie decydują się na wykonanie jednej kreski na powiece górnej, która dodaje głębi spojrzeniu. Oprócz tego zmieniany jest kolor rzęs. Dodatkowo warto również zadbać o brwi- tu z kolei również zmieniany jest ich kolor, a dzięki równomiernemu wprowadzeniu pigmentu brwi są mocno zarysowane i mają ładny kształt.

Makijaż permanentny ust

Co ciekawe możemy również w permanentny sposób pomalować usta. Tutaj należy również podkreślić, że celem tego typu makijażu jest poprawa kształtu ust, głębi jego koloru. Usta nie mają wyglądać jak pomalowane szminką, tylko tak, jakbyśmy naturalnie się z takimi pięknymi narodziły.

Podsumowując można łatwo zauważyć, że taki makijaż permanentny gwarantuje nam komfort i znaczne oszczędzenie czasu. Dodatkowo w każdej sytuacji wyglądamy jednakowo świetnie. Warto jeszcze dopowiedzieć, że choć w nazwie jest „permanentny” to jednak po 2-5 latach należy go odświeżyć.

źródło: http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/

Dodaj komentarz