Najlepsza karma dla psów

four-dogs-1919152_960_720Bezpieczeństwo, równowaga i zdrowie – to hasła, które przyświecają nowemu produktowi specjalnie stworzonemu dla czworonogów. Od teraz pies będzie szczęśliwszy i bardziej energiczny.

Najlepsza karma

FORZA10 Legend to nie tylko nowy produkt, ale całkiem inne podejście do żywienia zwierzaków domowych. Karma już rozpoczęła istną rewolucję na rynku. Dużym atutem produktu jest jego zmieniony skład, dzięki któremu czworonogi będą znacznie zdrowsze.

Karma nie zawiera zbóż. W ten sposób jej składzie nie ma owsa, ryżu, pszenicy czy kukurydzy. Co więcej, nie ma tam również glutenu ani składników organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO). Oba te argumenty działają na korzyść zdrowia i bezpieczeństwa domowych pupili.

Skład

Co więc jeszcze sprawia, że FORZA10 Legend jest tak wyjątkowa? Jagnięcina wykorzystana w karmie pochodzi z dziewiczych ziemi Islandii. Anchois jest łowione na Oceanie Spokojnym, a łosoś i dorsz przywożone są z czystych wód Islandii.

Równie istotne jest tutaj nie wykorzystywanie oksytetracykliny, czyli składników mięsa hodowanego intensywnie. To właśnie ono jest najczęstszym powodem wielu alergii. Białko wykorzystane w składzie karmy nie pochodzi od zwierząt hodowanych intensywnie.

Producent zadbał o optymalny stosunek kwasów Omega3:Omega6 (2:1). Ich zadaniem jest działanie przeciwzapalne. Dodatkowo FORZA10 Legend zawiera jedynie naturalne konserwanty, które występują w postaci ekstraktów z ziół.

Dużym atutem karmy jest ograniczona ilość składników. Dzięki temu pożywienie przeznaczone dla psów ma wysoką wartość odżywczą. Co więcej, zmniejsza również ryzyko pojawienie się niepożądanych reakcji, w tym alergii czy nietolerancji pokarmowych.

Wybierz dobrze!

Wybór karmy jest nie lada wyzwaniem. Od tego jaki pokarm będzie przyjmował czworonożny domownik, będzie zależało tak naprawdę wszystko. Dzięki odpowiedniemu odżywianiu będzie zdrowszy i szczęśliwszy. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat warto zajrzeć na karma dla psów bez zboża http://sklepzkarmami.pl/mynews/news,forza10legend.

Dodaj komentarz