ID WN57U6P Materac Tempur Hybrid Luxe 30

materac-tempur-hybrid-luxe-30Wiele par, rozglądając się za idealnym materacem, pragnie kupić taki, na którym wygodnie będzie spać razem. Niestety niektóre materace pod naciskiem jednego z partnerów, uginają się na całej powierzchni. Jaki produkt wybrać, by obie osoby mogły spokojnie przespać całą noc? Odpowiedzią na to pytanie jest materac Tempur Htbrid Luxe 30, dostępny w ofercie sklepu SalonSnu.pl.

Spokojny sen i komfortowy wypoczynek na materacu Tempur Hybrid Lux 30 (SalonSnu.pl/Tempur-Hybrid-Luxe-30) został zapewniony dzięki użyciu czterech nowoczesnych technologii. Zastosowanie wyjątkowego materiału Tempur pozwala na dopasowanie się materaca do naszego ciała, nie stwarzając punktów nacisku. Jest to pianka termoelastyczna, która wykorzystuje technologię NASA. Pod wpływem nacisku, materac staje się miękki właśnie tam, gdzie tego potrzebujemy, dlatego zapewnia idealne ułożenie naszego kręgosłupa. Dodatkowo dzięki materiałowi redukującemu drgania, możemy swobodnie zmienić w nocy pozycję, nie budząc przy tym partnera. Wykorzystanie mikro sprężyn Precision™, giętych na zimno, zapewnia nam doskonałe podparcie dla kręgosłupa w czasie snu, dzięki czemu możemy obudzić się wypoczęci i zrelaksowani. Podwójna warstwa sprężyn jest nie tylko doskonałą bazą dla materiału Tempur, ale także zapewnia niezwykłą elastyczność i jednocześnie sztywność materaca. 7 zwojów, skompresowanych do 10 cm daje niesamowitą szybkość reakcji.

Warto również wspomnieć o pokrowcu QuickRefresh™, ozdobionym geometrycznym wzorem, którego łatwo i szybko możemy odpiąć oraz wyprać, zapewniając tym samym higienę snu. Zwraca tutaj również uwagę materiał z technologią CoolTouch™, znajdujący się bezpośrednio pod pokrowcem. Jest chłodny w dotyku i odprowadza ciepło w czasie snu, zapewniając nam komfort. Materiał ten występuje tylko w tym modelu spośród wszystkich materacy Tempur (SalonSnu.pl/Materace-Tempur). Do każdego materaca otrzymujemy dodatkowo poduszkę Tempur Comfort Hybrid, która doskonale podpiera kręgi szyjne.

Wszystkie materace Tempur oferują relaks w najbardziej komfortowym wydaniu – miękkie tam, gdzie potrzebujemy i twarde tam, gdzie nacisk naszego ciała jest najmniejszy.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentuje się materac Tempur Hybrid Lux 30, zapraszamy do obejrzenia video na naszym kanale You Tube :YouTube.pl/Tempur-Hybrid-Luxe-30.

Dodaj komentarz