Czym jest biustonosz balkonetka?

sensual-239447_960_720Jeżeli chodzi o dobór biustonosza, to nie chodzi tylko o rozmiar. Liczy się także krój. A tych na rynku jest wiele: ful-cup, plunge, half-cup, bardotka, longline itp. Dziś jednak odpowiemy sobie na pytanie, czym właściwie jest biustonosz balkonetka i dla których kobiet jest on najodpowiedniejszy.

Nietuzinkowy balkon dla Twoich piersi!

Jak sama nazwa wskazuje, biustonosze balkonetka tworzą balkon dla piersi, zbierając je do przodu. W istocie jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów biustonoszy. Producenci określają tak staniki, które zwykle od siebie się różnią, jednak łączy je fakt, że wszystkie są średnio zabudowane, a ich górna linia krawędzi zbliża się do poziomu. Za nadanie odpowiedniego kształtu piersiom odpowiadają trzy lub cztery cięcia na miseczkach. Jeżeli chodzi o wzornictwo – do wyboru, do koloru. W ofercie znaleźć możemy zarówno gładkie modele subtelnie zdobione koronkami, jak i te wzorzyste i kolorowe. Balkonetki przeznaczone są dla kobiet posiadających jędrne i okrągłe piersi lub delikatnie wiotkie. Świetnie eksponują i podnoszą biust. Sprawdzą się w przypadku, gdy chcemy założyć piękną kreację z nieco szerszym, ale niezbyt głębokim dekoltem (w takim przypadku lepiej sprawdzi się biustonosz plunge lub half-cup). Dzięki biustonoszowi typu balkonetka będziesz czuła się pięknie i kobieco, a i Twojego partnera zapewne przyprawisz o szybsze bicie serca!

W komplecie najlepiej

Nic nie prezentuje się tak dobrze, jak bielizna dobrana do kompletu. To nie tylko sposób na to, żeby poczuć się pewniej i kobieco. Komplety sprawdzą się również we wspólnej sypialni, dodatkowo rozpalając nasze zmysły. Komplety bielizny to świetna alternatywa dla kobiet, które nie do końca są przekonane do wymyślnych, erotycznych kostiumów, a chcą zaskoczyć swojego partnera. Do skromnego, subtelnego kompletu można dobrać pończochy samonośne i sprawić, że będziemy wyglądać jeszcze bardziej zmysłowo i seksownie. Dobrana bielizna noszona na co dzień sprawi, że podniesie się nasza pewność siebie, będziemy lepiej się czuć, a co za tym idzie – lepiej wyglądać. To, co pod spodem, nie pozostaje bowiem bez znaczenia!