Fotobudka – oryginalne zdjęcia na studniówkę

exclusive-banquet-1812772_640

Obecnie fotobudki stają się coraz bardziej popularne. Są atrakcyjną i kreatywną formą robienia zdjęć. W łatwy i niedrogi sposób można zatrzymać na fotografii wspomnienia i piękne chwile. Budki do robienia zdjęć idealnie sprawdzą się na studniówce lub innych imprezach okolicznościowych.

Szukając profesjonalnego fotografa bardzo często trafiamy na takiego, który w swojej ofercie ma także do wynajęcia fotobudkę. Jednak niekiedy cena całego pakietu jest dość wysoka. A na rynku jest dużo firm, które proponują tego typu usługi niejednokrotnie w niższych cenach. Można również samemu poszukać rekwizytów, ale często jest to nieopłacalne. Dlatego zamiast przepłacać, warto poszukać w internecie ciekawych ofert. Przykładowe ceny fotobudki znajdziesz na stronie: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/kielce/.

Dlaczego warto zainwestować w taką atrakcję na studniówce?

Większość młodych osób jest zdania, że wynajęcie fotobudki wiąże się z dużymi kosztami. Bo oprócz wielu wydatków związanych ze studniówką, ktoś wpadł na pomysł, aby zapłacić także za tego typu atrakcję. Niektórzy rozpoczynają samodzielne poszukiwania rekwizytów, by zminimalizować koszty, jednak często okazuje się, że przedmioty są na tyle drogie, że faktycznie lepiej będzie wynająć fotobudkę. Licząc przykładowo, że osób na studniówce będzie około 400, to rekwizytów również powinno być sporo, by każdy miał wybór i by robienie zdjęć szło dość sprawnie. Niewątpliwym plusem jest to, że dla młodych ludzi taka zabawa będzie niesamowitą frajdą i pamiątką na całe życie. Warto więc rozważyć wynajęcie gotowej już fotobudki.

Co jest główną zaletą wynajęcia fotobudki na studniówkę?

Sami ustalamy czas na jaki chcemy wynająć fotobudkę, bo od tego również będzie zależeć cena. Dwie godziny to koszt 800 zł, a cztery godziny to koszt 1100 zł. W każdym wariancie mamy nieograniczoną liczbę zdjęć. Oznacza to, że możemy wykonać ich tyle, ile zdążymy w określonym czasie. Niewątpliwą zaletą jest to, że koszt wynajęcia fotobudki dzielony jest na wszystkie osoby biorące udział w zabawie studniówkowej. Przy takim rozwiązaniu nawet nie odczujemy dodatkowych kosztów. Kolejną zaletą jest obecność asystenta, który pomoże w obsłudze fotobudki. Po zakończonej imprezie otrzymujemy pendrive’a ze zdjęciami, więc nie musimy czekać tak długo, jak na profesjonalne zdjęcia od fotografa. Wynajęcie budki do robienia zdjęć to świetna zabawa. Więcej informacji o fotobudkach znajdziesz tutaj: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/nowy-sacz.

Dodaj komentarz