Ilość aplikacji hotelowych

c0d9e4d17ac9fdd63936a358e0e2285b42118319Mimo tego, iż codziennie projektowane są i tworzone nowe rozwiązania biznesowe, tych kierowanych wyłącznie do właścicieli hotelów wciąż brakuje.

Choć ludzie sięgają po swoje smartfony każdego dnia i bardzo szybko przekonują się do nowych aplikacji, same ośrodki turystyczne rzadko kiedy wydają pieniądze na Ilumioapp – Aplikacje hotelowe. Z tego też powodu na rynku ich brakuje. A dlaczego właściwie nikt nie chce po nie sięgać?

Naturalnie każdy hotelarz inaczej tłumaczy swoje zachowanie. Niektórzy twierdzą, że stosowane przez nich od lat narzędzia są wystarczające i niczego więcej nie potrzebują. Inni z kolei są bardzo zaintrygowani nowoczesnymi rozwiązaniami telefonicznymi i bardzo chętnie zaproponowaliby je swoim klientom, ale nie mogą tego zrobić z jednego powodu – ograniczają ich finanse. Przeważnie bowiem taką aplikację należy połączyć przynajmniej z kilkoma platformami, by działała ona prawidłowo na wszystkich urządzeniach. To powoduje wzrost jej ceny.

Nowoczesne i stosunkowo nowe na rynku Integracje systemów hotelowych, polegające na tworzeniu aplikacji telefonicznych, mają jednak tak wiele swoich dobrych stron, że czasem opłaca się poświęcić na nie większą część budżetu. Sprawiają one bowiem, że klient może łatwiej wykorzystywać wszystkie usługi placówki. Zazwyczaj sięgnie on po jej aplikację dopiero wtedy, gdy sam znajdzie się w hotelu i już zarezerwuje sobie w nim pokój. Lokując się i pragnąc zamówić dla siebie coś do jedzenia czy picia, włączy tylko swojego smartfona, połączy się z aplikacją i naciśnie odpowiedni guzik. Błyskawicznie zostanie obsłużony, ponieważ pracownik hotelu od razu zostanie poinformowany o złożonym zamówieniu.

Oczywiście wśród tych hotelowych technologii występują nie tylko aplikacje telefoniczne. Nowatorskim i przydatnym rozwiązaniem będzie nawet Smart tv dla hoteli – inteligentny odbiornik telewizyjny. Wszystkie te rzeczy trochę kosztują, ale i tak czasami warto po nie sięgnąć, by tym samym zaproponować je klientom. Oni będą nimi zachwyceni.

źródło: http://ilumioapp.pl/ilumio-tv/

Dodaj komentarz