Kombinezon dla każdego!

model-429242_960_720Kombinezony bez wątpienia są jednym z najmodniejszych strojów w ostatnich sezonach. Mogą być sportowe, codzienne, eleganckie. Noszenie kombinezonu to jednak wciąż dla wielu z nas modowe wyzwanie. Jak więc wybrać kombinezon, aby dobrze w nim wyglądać?

Kombinezon do każdej sylwetki!

Mitem jest, że eleganckie damskie kombinezony to rozwiązanie wyłącznie dla wysokich i szczupłych kobiet. Nic bardziej mylnego! Rynek oferuje tak wiele krojów i wzorów, że kombinezon można dobrać do każdej sylwetki. Jaki więc będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie? Jeżeli jesteś niska, najlepszy dla Ciebie będzie kombinezon za kolano połączony z wysokimi butami. Zabudowana góra optycznie wyciągnie sylwetkę, dlatego nie trzeba się obawiać, że taka długość skróci nogi. „Gruszki” powinny odwrócić uwagę od rozbudowanego dołu, eksponując ramiona. Dlatego własnie poleca im się kombinezony z poduszkami na ramionach i zdobionymi górami. Dobrze jest też wyeksponować biust za pomocą push-upu, aby to własnie on był w centrum, a nie pupa. Bardzo szczupłe pani, które narzekają na brak kształtów muszą stworzyć je optycznie i wyeksponować to, co mają najpiękniejsze. W tym celu najlepiej sprawdzi się kombinezon z głębokim dekoltem w serduszko oraz mocno zaakcentowane (np. grubym pasem) wcięcie w talii. Panie o figurze jabłka potrzebują fasonu, który sprawi, ze wzrok będzie wędrował z góry na dół. Efekt taki można uzyskać za pomocą tzw. koperty i dekoltu w szpic. Najłatwiej mają kobiety, które mogę pochwalić się figurą klepsydry – w ich przypadku odpowiedni będzie każdy fason.

Jeżeli nie do końca jesteś przekonana…

…postaw na coś innego. Przecież nie tylko w kombinezonie można wyglądać świetnie. Na co dzień wybierz to, w czym czujesz się najlepiej – sportowy komplet czy elegancki outfit. Na specjalne okazje, które wymagają wyjątkowego wyglądu, świetnie nadadzą się sukienki wieczorowe formalne. Decydując się jednak na elegancką sukienkę, dobrze jest też wiedzieć, jaki fason najlepiej będzie pasował do naszej sylwetki. Wtedy mamy pewność, że zawsze będziemy wyglądać dobrze i wyeksponujemy to, co w nas najpiękniejsze.