System rozrywki pokładowej linii Emirates zwycięzcą rankingu SKYTRAX po raz 11. z rzędu

emirates
Dubaj, 18 czerwca 2015 r.: Emirates kontynuują rekordowe pasmo sukcesów i zdobywają kolejną nagrodę za system rozrywki pokładowej ice. W tegorocznej edycji rankingu SKYTRAX World Airline Awards został on uznany za najlepszy na świecie po raz 11. z rzędu. Wyróżnienia Skytrax World Airline Awards przyznano na podstawie badania, w którym udział wzięło ponad 18 milionów pasażerów – podróżujących w celach turystycznych i biznesowych – z ponad 160 krajów. Nagrodę odebrał Patrick Brannelly, Divisional Vice President Customer Experience Emirates, podczas uroczystości, która odbyła się 16 czerwca br. w Paryżu. Ponadto linie Emirates otrzymały nagrodę za najlepsze udogodnienia w klasie pierwszej.

System rozrywki pokładowej linii Emirates od zawsze wyznacza standardy w branży. W 1992 roku przewoźnik jako pierwszy wprowadził indywidualne ekrany telewizyjne we wszystkich siedzeniach. Od 2013 r. oferuje usługę oglądania programów telewizyjnych emitowanych na żywo. Natomiast w 2014 r. wprowadził bezpłatną sieć WiFi na pokładzie wybranych samolotów. Oferując obecnie ponad 2,1 tys. kanałów w systemie ice Digital Widescreen przewoźnik nie przestaje ulepszać treści, które dostarcza swoim pasażerom na całym świecie. Kolejna nagroda przyznana przewoźnikowi w tegorocznym plebiscycie SKYTRAX World Airline Awards – za najlepsze udogodnienia w klasie pierwszej – stanowi m.in. dowód popularności, jaką cieszą się zestawy akcesoriów dla kobiet i mężczyzn luksusowej włoskiej marki Bvlgari.

Nagrody, które otrzymaliśmy, są dla nas szczególnie satysfakcjonujące, ponieważ odzwierciedlają zaufanie, jakim darzą nas podróżni na całym świecie. Jest to dla nas sygnał, że doceniają oni nasze wysiłki na rzecz zapewnienia wysokiej jakości usług. Nie zamierzamy spocząć na laurach i wciąż będziemy podnosić poprzeczkę. Chcemy w dalszym ciągu oferować kreatywne i innowacyjne rozwiązania oraz dostarczać treści atrakcyjne dla wielokulturowego środowiska pasażerów Emirates – powiedział Patrick Brannelly, Divisional Vice President Customer Experience Emirates. Wyróżnienie nas po raz 11. z rzędu najlepiej świadczy o tym, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były zawsze najwyższej jakości i nieustannie zaskakiwały oraz zachwycały naszych klientów. Myślę, że to właśnie wyróżnia nas na tle innych – dodał Brannelly.

Wyróżniki ice Digital Widescreen:

Ponad 2100 kanałów w systemie ice Digital Widescreen.
Ponad 500 filmów, w tym najnowszych hitów Hollywood, Bollywood i innych wytwórni z całego świata – każdego miesiąca w systemie pojawia się 80 nowych produkcji.
Komunikacja: sieć Wi-Fi na pokładzie ponad 120 samolotów, możliwość korzystania z telefonów komórkowych lub telefonu wbudowanego w siedzenie każdego pasażera.
Najświeższe informacje: wiadomości w Live TV lub komunikaty tekstowe na żywo dostępne całą dobę.
Kanały rozrywkowe w ponad 35 językach dla pasażerów z całego świata.
Od czerwca więcej programów telewizyjnych na pokładzie, w tym 50 kolekcji najpopularniejszych seriali, takich jak Better Call Saul czy Wolf Hall.
Ponad 1000 kanałów muzycznych i radiowych.
Oferta dla rodzin: 50 filmów Disneya, ponad 25 kanałów programów dla dzieci, specjalne zestawy słuchawkowe i książeczki edukacyjne.
Ułatwienia dostępu: rosnąca liczba filmów z napisami dla niedosłyszących i specjalną ścieżką dźwiękową dla niedowidzących – w tym miesiącu ponad 60 nowych pozycji z napisami i ponad 20 ze ścieżką dźwiękową.
Najlepszy obraz i dźwięk: filmy w jakości HD na pokładzie 60 samolotów (kolejne dołączą już wkrótce); nowe, lepsze słuchawki i najlepsza jakość dźwięku.
Ostatnio w należących do Emirates samolotach Airbus A380 i Boeing 777 pojawiły się większe ekrany w rozdzielczości HD: 27-calowe w klasie pierwszej, 20-calowe w klasie biznes i 12,1-calowe w klasie ekonomicznej – a już w sierpniu przewoźnik wprowadzi jeszcze więcej ulepszeń dzięki systemowi rozrywki pokładowej najnowszej generacji.

Gratuluję liniom Emirates rekordu wygranych w kategorii „Najlepszy system rozrywki pokładowej”. Ta fantastyczna nagroda przyznawana przewoźnikowi od lat w dowód uznania jego oferty przez klientów to ogromne osiągnięcie i jestem pewien, że zespół Emirates czuje niezwykłą dumę. Jako element produktu pokładowego, system rozrywki nabiera coraz większego znaczenia w rankingach zadowolenia pasażerów. Emirates zupełnie zasłużenie otrzymują tę nagrodę, pozostając w tej kategorii ulubionymi liniami lotniczymi pasażerów – powiedział Edward Plaisted, prezes SKYTRAX.

Dodaj komentarz