CAT Colorado z artystycznym zacięciem

buty1
Caterpillar – marka znana z oryginalnych i wytrzymałych butów zdecydowała się na zupełnie nowy projekt. Jej charakterystyczne, kultowe Colorado trafiło w ręce francuskiej projektantki Camille Walala. Efektem tej współpracy są modele sygnowane nazwiskiem artystki. Najnowsze Colorado Slouch Walala znalazło się w aktualnej kolekcji CAT na wiosnę i lato.

Styl projektantki opiera się na intensywnych kolorach i geometrycznych wzorach. Jej prace można zaliczyć do pop-artu, a ściślej tribe pop-artu, z racji inspiracji sztuką plemienną. Kto choć raz zetknął się ze śmiałymi projektami Walali na zawsze zapamięta jej styl. Murale, aranżacje w przestrzeni publicznej czy wreszcie współpraca z firmami – artystka tworzy bez wytchnienia.

Nowy model butów CAT, który zaprojektowała Walala, jak na klasykę przystało zachował oryginalną linię Colorado. Projektantka dodała od siebie ekstrawaganckie wzory na języku oraz zaproponowała modną ostatnio „nakrapianą” podeszwę. Z uwagi na sezon wiosenno-letni buty zostały wykonane z połączenia lżejszych, oddychających materiałów – skóry i nubuku. W modelu zastosowano także ciekawe wiązanie wokół kostki. Colorado Slouch Walala jest dostępne w dwóch kolorach, granatowym i szarym. Sugerowana cena tego modelu to 519 PLN.

Dodaj komentarz