Chcesz błyszczeć? Manicure hybrydowy jest dla ciebie!

pretty-woman-635245_640Modnisie, trendsetterki, kolorystki, elegantki i amatorki stylu laid-back. Wszystkie kobiety lubią eksperymentować z wyglądem. Nieodłącznym elementem wspaniałej stylizacji są zadbane i piękne dłonie.

Zabłysnąć detalem

Ostatnim przebojem salonów kosmetycznych jest manicure hybrydowy. Stworzono go jako alternatywę dla tipsów. Może być wykonywany zarówno na dłoniach, jak i stopach. Cieszy oko z pomocą kilku elementów. Jednym z nich jest niesamowicie szeroka gama kolorystyczna. Do wyboru jest ponad 200 kolorów, które można dowolnie zestawiać, bawiąc się odcieniami i kontrastem. W zasadzie nieograniczona jest także możliwość doboru wzorów i zdobień. Doświadczona manikiurzystka jest w stanie wykonać prawie każdy rysunek na płytce paznokcia.

To, co odróżnia jednak manicure hybrydowy od konkurencyjnych metod zdobienia to niesamowity błysk, jaki jest w stanie wydobyć dobry hybrydowy lakier i żel. Jeśli więc klientce zależy na spektakularnym efekcie, który długo utrzyma się na paznokciach, powinna zdecydować się na wizytę u kosmetyczki. Efekt ten przypomina szlifowane szkło lub rozbłysk światła odbijającego się od kropli wody. Niektórzy nazywają ten efekt „wrażeniem mokrych, świeżo pomalowanych paznokci”.

Efektywny efekt

Dobrze wykonany manicure hybrydowy bardzo długo utrzymuje się na paznokciach. Zwykłe lakiery po jakimś czasie tracą swój blask, kolor przestaje być tak głęboki i nasycony, płytka paznokcia przestaje się szklić. Jeśli stylizacja tego wymaga lub klientka ma takie upodobanie, można na dłuższy czas zachować świeżość koloru i wrażenie połyskiwania. Manicure hybrydowy jest w stanie wytrzymać w tym samym stanie przez 2 tygodnie na dłoniach i przez miesiąc na stopach. W tym czasie nie trzeba nanosić żadnych poprawek. Nie bez przyczyny mówi się więc o manicurze hybrydowym jako najbardziej trwałym ze wszystkich sposobów stylizowania paznokci.

Manicure hybrydowy wykonuje się bez użycia sztucznych paznokci. Używa się tylko bazy, lakierów i żelu. To znacznie skraca proces samego malowania.

Dodaj komentarz