Dlaczego warto nosić sukienki?

prom-264219_640

Większość z nas przyzwyczajona jest do wygody, jaką bezsprzecznie dają spodnie. Dlatego to z nimi się zaprzyjaźniłyśmy na dobre i na złe. Noszenie sukienek, szczególnie w okresie zimowym, wiąże się z niekończącymi się pytaniami: „a tobie nie jest za zimno?”. Nie! I nie jest też niewygodnie. Jak to możliwe?

Zalety noszenia sukienek

Większości kobiet noszenie sukienek kojarzy się z niewygodą i sztywnością. Owszem – jest tak w przypadku balowych sukni możemy odczuwać dyskomfort związany z poruszaniem się. Jednak luźne sukienki codzienne są bardzo wygodne. Mało tego – w sukienkach jest naprawdę ciepło. Wydawać by się mogło, że przecież to jeansy wykonane są z grubego materiału i jest w nich cieplej. Nic bardziej mylnego, bowiem na mrozie materiał, z którego wykonane są spodnie marznie. Nie dzieje się tak w przypadku grubych rajstop. Gdy jest naprawdę bardzo zimno, możesz nawet założyć ich dwie pary, a dzięki wełnianej sukience do kolan nie będziesz czuła się jak sardynka w puszce, co zdecydowanie stałoby się w przypadku zakładania kilku warstw pod spodnie. Nie należy zapominać również, że sukienki, jak nic innego podkreślają naszą kobiecość i dziewczęcość. Jest w nich coś niewinnego, a zarazem pociągającego. Dodatkowo są świetnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych kobiet. Moda damska rządzi się swoimi prawami – taka bluzka, takie spodnie, tego nie łączyć, to łączyć. Gdy nie wiesz, w co się ubrać, wystarczy założyć sukienkę! Dobierasz tylko odpowiednie rajstopy oraz buty i problem z głowy. Dzięki noszeniu sukienki o wiele ładniej chodzisz i siadasz. W spodniach zdarza się, że siadasz niedbale. Sukienka determinuje lekkość i elegancję ruchów. Dzięki świadomości tego, że pięknie wyglądasz, będziesz czuła się bardziej kobieco i nabierzesz pewności siebie!

Co pod sukienkę? 

Jeżeli planujesz wybrać się na romantyczną randkę ze swoim partnerem, doskonałym dopełnieniem sukienki będzie seksowna bielizna damska. Pamiętaj, żeby dobrać ją tak, abyś czuła się jak najbardziej komfortowo. Jeżeli zakładasz bardzo obcisłą i cienką sukienkę, najlepiej zrezygnujj z fantazyjnych wzorów i koronek. Postaw raczej na gładką bieliznę bezszwową, aby ta nie odznaczała się pod sukienką. W cieplejsze dni możesz zrezygnować z rajstop na rzecz niezwykle seksownych pończoch samonośnych lub tych zapinanych do paska. Może wydać Ci się to dziwne, ale ze świadomością, że masz na sobie ładną bieliznę, będziesz czuła się pewniej i seksowniej. I to będzie widać!

Dodaj komentarz