Wyróżnij witrynę swojego sklepu

6504f2dba6e0afa9806f3f5c536b25b527707a53Jak wyróżnić swój sklep wśród ciągu innych lokali usługowych? Co sprawi, że przechodzień zwróci uwagę akurat na twoją ofertę? Szyldy reklamowe powoli wychodzą z mody. Staje się tak między innymi przez regulacje prawne dotyczące estetyki przestrzeni miejskiej. Nachalne kolorowe, święcące szyldy stały się symbolem złego smaku. A przecież chcesz dobrze kojarzyć się klientom jeszcze zanim przekroczą próg twojego lokalu!

Zwróć uwagę, że nawet duże marki odchodzą od pstrokatej kolorystyki i krzykliwych witryn. Starbucks na całym świecie buduje kawiarnie wtapiające się w tło okolicy, nawet sieci Żabka i Biedronka przechodzą rebranding i ich sklepy są coraz bardziej stonowane. Minimalizm staje się kluczem do sukcesu. Także twój lokal może przyciągać wzrok estetyczną fasadą. Nie musisz inwestować w remont, wymianę drzwi i okien. Z pomocą przyjdzie ci drukowanie na folii! Koniecznie przemyśl i ustal z projektantem graficznym, na jakim materiale znajdzie się projekt.

Do wyboru są bowiem usługi druku na folii matowej lub przeźroczystej. Każdy rodzaj daje inne możliwości. Matowa folia nieco bardziej kojarzy się z elegancją. Wybierając ją, postaw na prostotę w projekcie. Przezroczysta folia pozwoli ci zamieścić na szybkie ważne informacje bez zasłaniania wnętrza lokalu. Druk na folii pozwala też na łatwą zmianę wizerunku sklepu w różnych porach roku. Dzięki nadrukom na folii możesz stworzyć świąteczny, wiosenny lub wakacyjny klimat.

Usługi druku na folii matowej lub przezroczystej oferuje między innymi drukarnia cyfrowa JKB Print. Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie internetowej. W razie pytań warto skontaktować się z drukarnią, której pracownicy pomogą ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Folię możesz zamówić przez internet i odebrać osobiście w drukarni lub zaznaczyć opcję wysłania jej kurierem prosto do twojej firmy. Możesz samodzielnie przykleić ją na szybę lub skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zadbają o to, by wszystko było przyklejone równo i bez pęcherzyków powietrza.

Sprawdź ofertę druku na folii na stronie https://www.jkbprint.pl/druk-na-folii

Dodaj komentarz