Lecznicze pijawki w służbie naszemu zdrowiu

pexels-photo-544117Leczenie pijawkami cieszy się znów ogromnym zainteresowaniem. Lista chorób, z jakimi radzą sobie pijawki wydaje się nie mieć końca. Ponadto, terapia pijawkami sprawdza się w przypadku medycyny estetycznej. Sprawdź, czy i Tobie pomoże żyć zdrowiej i dłużej.

Zdrowie od A do Z

Leczenie pijawkami, czyli hirudoterapia to metoda leczenia naturalnego, zaczerpnięta już od starożytnych Egipcjan. Dziś przeżywa swój renesans, mając przewagę nad leczeniem konwencjonalnym. Korzyści z takiej terapii jest co nie miara. Lecznicze pijawki pozyskuje się ze sterylnych hodowli, a same zabiegi przeprowadzają specjaliści w swoich gabinetach. Leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami w przeciwieństwie do leczenia objawowego, znacząco poprawia funkcjonowanie całego organizmu, jego odporność immunologiczną oraz dodatnio wpływa na poszczególne organy, lecząc tym samym ogromną ilość schorzeń i dolegliwości. A to wszystko dzięki temu, że pijawki wydzielają blisko 100 enzymów leczniczych. Dobrą wiadomością jest także to, że pijawka dostarcza skórze substancje przeciwbólowe oraz bakteriobójcze, więc sam zabieg jest bardziej komfortowy niż mogło się to wydawać laikom. Rozpiętość chorób, z jakimi radzą sobie pijawki jest imponująca. Od bólów głowy po wrzody żołądka i dwunastnicy. Hirudoterapia ceniona jest m. in. w walce z chorobami krążenia oraz prostatą.

Na ratunek urodzie

Kobiety na całym świecie chętnie sięgają po lecznicze pijawki, żeby poprawić to i owo. Dzięki hirudoterapii możemy skutecznie pozbyć się zmarszczek, trądziku, cellulitu, blizn, ran oraz żylaków. Terapia z leczniczymi pijawkami pomaga poprawić owal twarzy, elastyczność, jędrność i nawilżenie skóry. Wyglądamy i czujemy się młodziej, świeżej i witalniej. Kobiety w ciąży powinny jednak odłożyć na później wszelkie zabiegi z pijawkami.

Jeśli chcemy ustalić ze specjalistą http://pijawki.abros.pl/ plan leczenia, obowiązkowo musimy zabrać na konsultację pełną dokumentację medyczną. Przed i po zabiegu warto ograniczyć spożycie mocnej kawy i herbaty. Dodatkowo, przed zabiegiem powinniśmy umyć naszą skórę delikatnym, naturalnym mydłem, a po – zmniejszyć aktywność fizyczną do niezbędnego minimum.

Dodaj komentarz