Piękne wnętrze – wróć do przyszłości

Coraz częściej tęsknimy za starymi czasami. Inspirujemy się dawnym życiem, wyposażeniem wnętrz, rozrywkami lub modą. W tym roku styl  dawnych lat można odczuć najbardziej. Designerzy szykują dla nas prawdziwą rewolucję w wyposażeniu wnętrz. Wszystko ma na celu jedno –  przypomnieć nam stare dzieje i ułatwić kontakt z naturą. Daj się porwać łowieckim inspiracjom i zostań z nami do końca.

Łowieckie detale na każdą kieszeń

Myślisz, że podążanie za najnowszymi trendami we wnętrzach jest kosztowne? Bynajmniej. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, inspiracje i kartka papieru, by być na czasie i jednocześnie czuć się w sowim domu wygodnie. Dzisiaj podpowiemy Ci, jak zaadaptować styl myśliwski do mieszkania, ale w taki sposób, by był on miłym dla oka dodatkiem, a nie solą w oku.

  • Zrób generalne porządki. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się dekoracji, które do niczego nie pasują i psują wystrój, ale i będziesz bardziej skłonny dokonać jakichś zmian we wnętrzach.

  • Poszukaj inspiracji. Przejrzyj w internecie strony, na których są pięknie zaaranżowane wnętrza i wybierz zdjęcie pomieszczenia, które najbardziej oddaje twój styl i wpasowuje się w twój gust.

  • Stwórz plan działania. Sprecyzuj na papierze, jakie zmiany chcesz wprowadzić. Na przykład przemalowanie ściany, przestawienie mebli już wyrzucenie przedmiotów, które nie spełniają już swojej funkcji.

  • Obejrzyj dekoracje z poroża i wybierz takie, które wpasują się w styl, jaki po zmianach będzie panował w twoim domu. Możesz również wykorzystać grawerunki, by przyozdobić nimi powierzchnie mebli.

Myśliwski styl na wyciągnięcie ręki

Teraz dopowiemy Ci jak możesz wykorzystać myśliwskie dekoracje do ozdobienia swojego mieszkania. 

  1. Wieszaki na odzież wierzchnią lub inne przedmioty. Z rogów jelenia lub łosia można stworzyć piękne wieszaki na kurtki, płaszcze, kapelusze i szlafroki.
  2. Wieszak na biżuterię. Poroże, można położyć na biurku lub komodzie i wieszać na nim kolczyki, naszyjniki i inne akcesoria.
  3. Z mniejszych elementów poroża da się stworzyć uchwyty do szuflad mebli.

Piękne myśliwskie elementy wystroju wnętrz znajdziesz w sklepie Antlabo. Prowadzą oni również skup poroża https://antlabo.pl/.